• Image 1
  • Image 2
  • Image 3
9
лет на рынке
Украины
360
участников
ассоциации
105
обученных
специалистов
48
проведенных
семинаров
12
программ
обучения
Medical Trichology Fusion

Листопад - відмінний період для створення планів і розвитку нової стратегії, пріоритетів в удосконаленні свого професійного «Я».

Ми підготували для Вас цікаву наукову програму, яка дозволить кожному з Вас більш повно орієнтуватися в світі ендокринології, гастроентерології, невідкладних станів в дерматології, рідкісних рубцевих патологій шкіри скальпа, причин патомімії.Ми хочемо познайомити Вас з сучасним світом регенеративної медицини в трихології, ботулотерапії і пілінгів.Fusion зустріч - чудова нагода для всіх нас вчитися один у одного шляхом обміну досвідом та спілкування!Програма MTF передбачає наступні питання:  «Ботулінотерапія в трихології» від Ірини Попової  «Рубцеві алопеції» від Євгена Єрошкіна  «Функціональний гіперкортицизм» від Наталії Грищенко  «Новоутворення шкіри волосистої частини голови. Помилки і труднощі діагностики» від Світлани Дячук  «Клітинна терапія в трихології» від Юлії Соболь  «Невідкладні стани в естетичній хірургії» від Станіслава Зайченко  «Застосування пілінгів для шкіри голови в практиці лікаря трихолога» від Анни Халдєєвої  «Ми не те, що ми їмо, а те, що змогли засвоїти» від Катерини Толстікової  «Маски депресій» від Олени Голоцван  «Лактазна недостатність і целіакія в дерматології» від Анни Зайченко  «Трансплантація волосся. До і після» від Мар’яни Мислович

Важлива інформація: дата-15 листопада 2018; час-10:00 - 17:00; місце проведення-м. Київ, вул. Козацька, 122; телефон +38.093.764.11.74; контактна особа-Анастасія.